Головний міліціонер посадив дружину подалі від себе, непевно, аби потеревенити зі Стецьківим. Щоправда, спочатку не побачивши Юрія Луценка на звичному місці, Володя Зеленський чи то жартома, чи то серйозно-спантеличено звернувся до колег по «Кварталу»: мовляв, Луценка в залі нема, чи будемо виступати? Артисти в чергове «пройшлися» по недавньому двобою «Чернівецький-Луценко», від чого останній аж зашарівся, зустрічаючи погляди сусідів по залу.
Дотепні жарти «квартальців» цього разу були «притрушені» гламуром від Філіпа Кіркорова, Жанни Фріске, Олега Газманова та гурту «Чай вдвойом». З вітчизняним гламуром було все не так феєрично, його «забезпечували» Світлана Лобода та Михайло Поплавський.
Запрошені артисти добряче натерпілися від дотепників-кавеенщиків, котрі зазвичай глузують із своїх «зіркових» гостей, а потім ще й довелося виступати на одній з ними сцені. Водночас, закулісні епізоди були не менш цікавими, ніж сценічні: поки Кіркоров розповідав журналістам який він щасливий, що поїде на Євробачення разом із Ані Лорак, його охоронець мало не пошматував одного з фотокорів: той прагнув зробити ексклюзивне фото, але це не сподобалось представнику світи російської зірки.







