ГСУ
"Чорний список"ГСУЗМІПрес - конференції
Опитування
Фото дня
Подолання корупції в Білій Церкві
Рейдерству-НІ!!!
Боротьба з земельним рейдерством
Акція громадського протесту проти земельної корупції на теренах Вишгородщини
Акція громадського протесту проти створення підприємством "Агромарс" загрози екологічної катастрофи на Київщині
Громада протестує
Дощ не завадив народу шукати справедливість
Підписка
Відвідуваність

Вночі невідомі напали на пікет кримських татар біля будівлі уряду. Учасникам акції скрутили руки та поламали плакати й транспар

01/08/2009
На пікет кримських татар під будівлею уряду в Києві в ніч на 30 липня було скоєно напад.

"Близько 30 молодиків з армійською стрижкою оточили сплячих учасників акції, скрутили їм руки і влаштували погром пікету. Було поламано плакати й транспаранти, розкидано й викрадено майно пікетувальників", - повідомив представник громадської організації "Авдет" Рінат Шаймарданов.

За його словами, співробітники міліції, які за Конституцією зобов`язані були забезпечувати охорону пікету, навіть не намагалися зупинити погромників.

Нагадаємо, кримські татари почали акцію протесту перед будівлею Кабміну в середині квітня з вимогою передати землю в Криму зі сфери управління Міністерства оборони, Міністерства аграрної політики й Академії аграрних наук у сферу управління місцевих органів влади для подальшої передачі кримським татарам.

15 квітня прем`єр-міністр Юлія Тимошенко доручила міністрові охорони навколишнього природного середовища Георгію Філіпчуку врегулювати проблеми кримських татар, які пікетують уряд. Прем`єр запропонувала міністрові вийти до учасників акції протесту і вислухати їх вимоги.

Через місяць, 15 травня, учасники акції оголосили голодовку і передали в Секретаріат Кабміну відповідну заяву на ім`я Тимошенко.

Громадське об`єднання "Авдет" вимагає передати кримським татарам 845 га, які нині перебувають у сфері управління центральних органів влади.

30/10/2010
Провладний кандидат Карплюк влаштував в Ірпені кроваву бійку. В ніч з 29 на 30 жовтня в Ірпені Київської області відбувся напад на членів виборчого процесу. Автомобіль потерпівших оточили близько 15 машин нападників, звідки оперативно вибігли близько десяти молодиків та почали тиснути, погрожувати потерпілим, пролунали постріли, пролилася кров. За свідченнями очевидців, серед нападниками були кандидат на посаду Ірпінскього міського голови В.Карплюк та його довірені особи.
17/06/2010
Генеральный прокурор Украины Александр Медведько заявил, что за пять месяцев текущего года рост преступности составил 31%.
ТОП 5 новин
Яндекс.Директ
Join
Погода, Новости , загрузка...
Новини Marketgid
Новини RedTram
Загрузка ...
Copyright @ www.sudnaroda.org.ua 2007 . Developed