ГСУ
"Чорний список"ГСУЗМІПрес - конференції
Опитування
Фото дня
Подолання корупції в Білій Церкві
Рейдерству-НІ!!!
Боротьба з земельним рейдерством
Акція громадського протесту проти земельної корупції на теренах Вишгородщини
Акція громадського протесту проти створення підприємством "Агромарс" загрози екологічної катастрофи на Київщині
Громада протестує
Дощ не завадив народу шукати справедливість
Підписка
Відвідуваність

Зведений бюджет за січень-лютий виконано з дефіцитом 2,688 млрд грн

12/04/2010

Зведений бюджет за січень-лютий 2010 р. виконано з дефіцитом у сумі 2 млрд 688,0 млн грн. Державний бюджет за січень-лютий 2010 р. виконано з дефіцитом у сумі 4 млрд 778,3 млн грн, у тому числі загальний фонд виконано з дефіцитом у 5 млрд 142,5 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Погашення основної суми боргу по загальному фонду державного бюджету у січні-лютому 2010 р. становило 2 млрд 293,3 млн грн. Погашення внутрішнього боргу дорівнювало 1 млрд 757,2 млн грн, зовнішнього боргу - 536,1 млн грн. Державні запозичення до загального фонду державного бюджету були здійснені на внутрішньому ринку в обсязі 4 млрд 967,1 млн грн, в т.ч. на рекапіталізацію Укрексімбанку 1,8 млрд грн.

Залишки готівкових коштів за державним бюджетом за січень-лютий 2010 р. зросли на 1 млрд 487,5 млн грн, в т.ч. за загальним фондом державного бюджету зросли на 928,5 млн грн.

Від приватизації державного майна у січні-лютому 2010 р. надійшло до державного бюджету 66,1 млн грн.

Нагадаємо, за даними Міністерства фінансів, зведений бюджет за січень-грудень 2009 р було виконано з дефіцитом у сумі 21,607 млрд грн. Як  повідомляв на початку березня ц.р. заступник міністра фінансів Олександр Савченко, сумарний "системний" дефіцит держбюджету в 2009 р. склав близько 10% ВВП. "Де-юре дефіцит зведеного бюджету 2009 р. склав всього 2,37% ВВП, однак з урахуванням дефіциту НАК" Нафтогаз України ", і коштів, витрачених на рекапіталізацію банків, - цей показник наближається до 10% ВВП", сказав О.Савченко. На його думку, дефіцит де-факто більше 2,37%, і становить від 4,5 до 6,5% ВВП це фактичний дефіцит зведеного бюджету України. До цього дефіциту треба додати дефіцит "Нафтогазу" - приблизно 2,5% ВВП +/- незначні відхилення, і дефіцит фінансового, а саме банківського сектору (засоби які пішли на рекапіталізацію банків), який становить 2,4-2,5% ВВП .

Відзначимо, що держбюджет на 2010 р. на сьогодні не прийнятий. 15 вересня 2009 р. у ВР був зареєстрований законопроект № 5000 "Про державний бюджет України на 2010 р.", проте ВР відправила його на доопрацювання.

7 квітня ц.р. з порядку денного засідання уряду було знято питання про проект державного бюджету на 2010 р., доповідати з цього питання повинен був міністр фінансів України Федір Ярошенко. Як припускала після засідання уряду заступник голови Адміністрації Президента України Ірина Акімова, Кабмін може розглянути проект держбюджету на 2010 р. 12 квітня, оскільки всі зацікавлені в тому, щоб цей документ був підготовлений як найшвидше. За її словами, основні параметри проекту держбюджету на 2010 р. узгоджені з МВФ. За даними джерела РБК-Україна, МВФ вважає високим закладений в проект держбюджету дефіцит на рівні 5,7% ВВП.

Нагадаємо, 24 березня ц.р. Кабінет міністрів України вніс зміни в постанову уряду від 12 вересня 2009 р. № 973 "Про схвалення основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2010 р.".

1 січня 2010 р. набула чинності урядова постанова "Про заходи з організації бюджетного процесу в 2010 р.", у зв`язку з неприйняттям Верховною Радою закону про державний бюджет.

30/10/2010
Провладний кандидат Карплюк влаштував в Ірпені кроваву бійку. В ніч з 29 на 30 жовтня в Ірпені Київської області відбувся напад на членів виборчого процесу. Автомобіль потерпівших оточили близько 15 машин нападників, звідки оперативно вибігли близько десяти молодиків та почали тиснути, погрожувати потерпілим, пролунали постріли, пролилася кров. За свідченнями очевидців, серед нападниками були кандидат на посаду Ірпінскього міського голови В.Карплюк та його довірені особи.
17/06/2010
Генеральный прокурор Украины Александр Медведько заявил, что за пять месяцев текущего года рост преступности составил 31%.
ТОП 5 новин
Яндекс.Директ
Join
Погода, Новости , загрузка...
Новини Marketgid
Новини RedTram
Загрузка ...
Copyright @ www.sudnaroda.org.ua 2007 . Developed